  5. Brother ADS-1800W - skaner dokumentów WiFi
  • Brother ADS-1800W - skaner dokumentów WiFi
  • Brother ADS-1800W - skaner dokumentów WiFi - 2
  • Brother ADS-1800W - skaner dokumentów WiFi - 3
  • Brother ADS-1800W - skaner dokumentów WiFi - 4
  • Add feedback:
  • Code: ADS1800WTC1
  • Manufacturer: BROTHER
  • Weight: 1.90 kg
  • Availability: Exists Exists
  • Price history
  • pcs.
Print
Brother ADS-1800W kompaktowy, przenośny, bezprzewodowy skaner dokumentów.
Skanowanie z dowolnego miejsca stało się łatwiejsze dzięki ADS-1800W.
Nie jest wymagane połączenie z komputerem
Obsługa aplikacji mobilnych
Dołączone oprogramowanie do edycji plików PDF Zgodne z Barcode Utility
urządzenia ADS 1800W do laptopa lub komputera, aby skanować dokumenty w dowolnym miejscu.
Z interfejsem sieci bezprzewodowej i wbudowaną funkcją skanowania do chmury skanowanie jest możliwe
naprawdę wszędzie.
Najważniejsze cechy:
• Skanowanie do 30 stron / 60 obrazów na minutę
• Duży ekran dotykowy o przekątnej 7,1 cm
• Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 20 arkuszy
• Zasilanie bezpośrednio przez gniazdo USB-C
• Utwórz do 20 skrótów uruchamiających skanowanie za pomocą jednego dotknięcia
• Dedykowane gniazdo do skanowania kart plastikowych
• Możliwość zdefiniowania i zapisania do 25 miejsc docelowych skanowania
• Obsługa aplikacji mobilnych
• Dołączone oprogramowanie do edycji plików PDF
• Kompatybilność z Barcode Utility
• Dostępna opcjonalna taca odbiorcza
Dane techniczne
Ogólne
Typ zastosowania Desktop,
Zegar zapasowy Tak
Panel sterowania LED, Klawisze
Wyświetlacz Kolorowy ekran dotykowy
Rozmiar wyświetlacza 7,1 cm (2,8 cala) LCD
Łączność
Wi-Fi Direct 802.11g/n
Interfejs sieci bezprzewodowej 2,4 GHz: IEEE 802.11b/g/n (tryb infrastruktury)
Interfejs USB USB Type-C*, USB 2.0 Host (tył, do 128 GB)
Wymiary i waga
Z kartonem Szer. 369 x Gł. 158 x W 200 mm
Z kartonem 3,46 kg
Bez kartonu Szer. 288 X Gł. 101 X W 85 mm tacka wejściowa zamknięta
Waga 1,42 kg
Zużycie energii
Podczas pracy 12 watów
Tryb gotowości 6,4 wata
Tryb uśpienia 1,5 W
Wyłączone 0,1 W
Środowisko
Wilgotność robocza 20 do 80%
Moc akustyczna 62 dB
Temperatura robocza 5 do 35 °C
W pudełku
Urządzenie, Instrukcja bezpieczeństwa produktu
Kabel USB, Szybka instrukcja konfiguracji
Dane techniczne nośników
Gramatura 51,8 - 128 g/m2, papier 0,08 ~ 0,14 mm, grubość karty plastikowej tłoczonej do 1,24 mm lub bez tłoczenia 0,75-1,02 mm
Rozmiary nośników ADF Papier: szerokość 51 - 215,9 mm, wysokość 70 - 355,6 mm, karta plastikowa: szerokość min./maks. 51-55 mm, długość min./maks. 80-90 mm, długi papier 5000 mm (300 dpi jednostronny pojedynczy papier)