  7. Brother DCP-L3560CDW 3w1 LED kolor WiFi A4
  • Brother DCP-L3560CDW 3w1 LED kolor WiFi A4
  • Brother DCP-L3560CDW 3w1 LED kolor WiFi A4 - 2
  • Brother DCP-L3560CDW 3w1 LED kolor WiFi A4 - 3
  • Brother DCP-L3560CDW 3w1 LED kolor WiFi A4 - 4
  • Add feedback:
  • Code: DCPL3560CDWYJ1
  • Manufacturer: BROTHER
  • Weight: 23.30 kg
  • Availability: dużo dużo
  • Price history
  • pcs.
Print
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne LED Brother DCP-L3560CDW
Najważniejsze cechy:
• ✅Prędkość druku do 26 stron na minutę
• ✅Druk dwustronny do 10 stron na minutę
• ✅Skanowanie do 27 obrazów na minutę *3
• ✅Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm
• ✅Gigabit Ethernet, WiFi 5Ghz i USB
• ✅512 MB pamięci wewnętrznej
• ✅Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 50 arkuszy *11
• ✅Podajnik papieru na 250 arkuszy *11
Drukowanie do 26 stron na minutę
Przyjazny dla użytkownika kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 8,8 cm
Cisza bez kompromisów
Oszczędzaj czas
Wygodne
Spraw, aby Twój dzień był przyjemniejszy, a drukowanie łatwiejsze, dzięki prostej konfiguracji oraz gigabitowej sieci Ethernet, WiFi 5GHz lub połączeniu USB. To wydajne urządzenie wielofunkcyjne DCP-L3560CDW jest przyjemne w obsłudze, dzięki intuicyjnemu menu na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 8,8 cm. Skorzystaj z możliwości tworzenia niestandardowych skrótów na ekranie dla najczęściej używanych funkcji.
Drukuj z dowolnego miejsca
Bezpieczeństwo
Specyfikacja produktu:
Parametry ogólne
Typ drukarki Kolor
Funkcje Drukowanie, Kopiowanie, Skanowanie
Wyświetlacz Kolorowy ekran dotykowy
Rozmiar wyświetlacza 8.8cm
Maksymalny rozmiar papieru A4
Pamięć 512 MB pamięci wewnętrznej
Technologia LED
Połączenie
Połączenie Sieć przewodowa, Sieć bezprzewodowa, USB
Lokalny interfejs Hi-Speed USB 2.0
Interfejs sieci przewodowej Gigabit Ethernet
Interfejs sieci bezprzewodowej 2.4GHz i 5GHz
Kopiowanie
Kopiowanie 2-stronne Nie
Szybkość kopiowania w kolorze A4 26 kopie na minutę
Szybkość kopiowania monochromatycznego A4 26 kopie na minutę
N na 1 Tak
Rozdzielczość (kolor) Do 600 x 600 dpi
Wymiary i ciężar
Z opakowaniem kartonowym 497 x 536 x 533 mm - 23,30 kg
Bez kartonu 410 x 444 x 401 mm - 20,00 kg
Środowisko
Zużycie energii Kopiowanie: 560 W; Kopiowanie w trybie cichej pracy: 310 W; Drukowanie: 560 W; Drukowanie w trybie cichej pracy: 310 W; Tryb gotowości: 70 W; Tryb uśpienia: 10 W; Tryb głębokiego uśpienia: 0,6 W; Wyłączone: 0,04 W; (*13) (*23)
Środowisko
Typowe zużycie energii 0,41 kWh/tydzień
W opakowaniu
Specyfikacje nośników
Typy i gramatury Podajnik standardowy: A4, Letter, Legal, Mexico Legal, India Legal, Executive, A5, A5 Long Edge, A6, B5 (JIS), B5 (ISO), B6 (JIS), A4 Short (270mm), Folio, 16K (195x270mm); Podajnik ręczny: Szerokość 76,2-216 mm; Długość 116-355,6 mm; Koperta; COM-10, DL, C5, Monarch; ADF: Szerokość 105-215,9 mm Długość 147.3-355,6 mm; Szyba skanera: Maksymalny format A4/Letter; Automatyczny druk dwustronny: A4;
Sieć
Wi-Fi Direct™ Tak
Sieć przewodowa Gigabit Ethernet (10BaseT/100Base-TX/1000Base-T)
Aplikacje bezprzewodowe Tak
Sieć bezprzewodowa 2,4GHz: IEEE 802.11 b/g/n (Tryb infrastruktury); IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct); 5GHz: IEEE 802.11 a/n (Tryb infrastruktury)IEEE 802.11 a/n (Wi-Fi Direct);